Montáže vodoměrů a měřičů tepla

Čeká vás výměna bytových vodoměrů? Nebo měřičů tepla? Montáže provádíme po celé ČR  a k tomu využíváme 16ti roční zkušenosti našeho týmu.

Jaké vodoměry osazujeme?

Pokud se jedná o vodoměry, tak stávající vodoměry vyměňujeme za nová měřidla různých značek. Vždy ale vnímáme potřeby zákazníků.

Pokud existuje problém s rozdíly mezi součtem bytových vodoměrů a patním vodoměrem osadíme přesný vodoměrem, který to vyřeší. Pro ty, kteří mají problém s ovlivňováním vodoměrů od sousedů, těm osadíme neovlivnitelný vodoměr. Pro ty, kteří se rádi dívají na čísla, instalujeme vodoměry s dálkovou komunikací. A ti, kteří se domnívají, že se nic neděje, ten stav je mimochodem vidět velmi zřídka, montujeme klasické bytové vodoměry bez dálkové komunikace. Pravdou u této varianty je, že můžete pravidelně navštěvovat byty, zda tam někdo něco nedělá s rozvody a nepovolené přestavby.

Jaké měřiče tepla osazujeme?

U měřičů tepla je více variant hlavně z hlediska principu měření.

Mezi klasiku patří poměrové indikátory na radiátory, které jsou buď s vizuálním odečtem nebo dálkovým odečtem, jedná se o nejlevnější variantu, má však své ale ...

Pro bytové domy a SVJ mající kompaktní měřiče tepla, máme nový měřič tepla, kterým lze nahradit téměř všechny měřiče tepla vyskytující se na trhu. Jen je nutné znát přesný typ a to hlavně z důvodu teploměrů (závitů, jejich délky, zda jsou to jímkové teploměry nebo ne, atd..) Komunikaci v tomto případě také zvládneme, výběr je z impulsních, Mbus, RF modulů.

A konečně pro ty, kteří rádi platí jen za to, co spotřebovali, máme teplotní senzory na zeď. U této metody je platba za teplo úměrná teplotám, které jsou v bytě dosahovány po dobu topné sezóny.

smart vodoměry a měřiče tepla

Zadejte poptávku

Zajímá Vás kolik stojí výměna vodoměrů? Nebo měřičů tepla? Zadejte nám poptávku a zpracujeme Vám zdarma nabídku a uvidíte. Jsme rádi, že jste u nás 🙂 , a proto se budeme hodně snažit, abychom Vám přinesli ten nejlepší výběr.

Montáže provádíme ve všech městech ČR.